Doğanın amaçladığı gibi Aloe

Forever Living, dünyanın en büyük aloe vera ve aloe vera bazlı ürün yetiştiricisi ve üreticisidir. Bu işin uzmanı olarak, biz Aloe Vera Company Şirketiyiz.
Kendimizi, sağlık ve güzellik için doğanın en iyi kaynaklarını aramaya ve bunları tüm dünya ile paylaşmaya adadık. Forever olarak, aloe bitkisinin faydalarını tümlemek ve geliştirmek için saf aloe verayı, doğal ve bilimsel olarak geliştirilmiş, özenle seçilmiş içeriklerle birleştiriyoruz.

Üretim yerinden size.

Aloe toprağa ekildiği andan itibaren, elinize ulaşıncaya kadar süreci kontrol ediyoruz.
Aloe bitkisinin yetiştiği topraklara sahibiz. Aloe bitkilerimiz elle toplanır ve etkili yaprak içi jeli özenle çıkarmak için el kullanılır ve size en hakiki, en taze aloe vera jelini sunuyoruz. Aloe, daha sonra tazeliğini koruması için hasat edildikten sonra saatler içinde bakterisiz ortamda işlenir.
Üretim sürecimiz boyunca, tam da doğanın tasarladığı gibi, aloe veranın gücünü tamamıyla sürmenizi sağlamak için yılda 1.4 milyondan fazla kalite testi gerçekleştiriyoruz. Bir aloe yaprağının içini açıp, jeli doğrudan bitkiden tükettiğinizi düşünün.
Aloe ürünlerimiz, Uluslararası Aloe Bilim Konseyi’nin içerik ve saflık için onayını alan ilk ürünlerdir. Faydaları arasında, sağlıklı sindirime yardımcı olmak, sağlıklı bir bağışıklık sistemini teşvik etmek, doğal enerji düzeylerini sağlamaya yardımcı olmak ve diş sağlığı ve hijyeni bulunmaktadır.

JEAN-LOUIS Hakkında

Je m'appelle Jean-Louis DOSSOU, j'ai 50 ans et ma vie a longtemps été tout à fait normale. Jusqu'au jour où j'ai eu connaissance de la plus belle opportunité du monde. Ce jour a changé ma vie. Le jour où vous lirez mon histoire pour la première fois va-t-il aussi changer votre vie? Avant j'occupais un poste d'enseignant de lycée et collèges à la fonction publique, travaillais tout le temps que je suis éveillé, y compris les dimanches. Aujourd'hui, je suis millionnaire et mène une vie exceptionnelle. Je voudrais vous raconter mon histoire, incroyable à première vue mais véridique mot pour mot. Dans le but d'encourager chacun à croire en soi et en ses rêves. Chaque être humain est unique et merveilleux, il mérite de mener une vie unique et merveilleuse.. Naturellement, le monde n'est pas une sinécure. Le monde est tel qu'il est et non tel que nous le souhaiterions. Moi aussi j'ai dû surmonter des périodes difficiles et relever maints défis, souvent sans voir la moindre lueur au bout du tunnel, je ne vous le cache pas. Mais chaque crise est synonyme de chance, qui ouvre de nouvelles voies et offre de nouvelles perspectives. Vous avez peut-être mené une vie difficile par le passé. Aujourd'hui, vous avez la possibilité de l'améliorer. Je souhaite partager avec vous tout ce que je sais de la plus belle affaire du monde. Contactez-moi.

Daha fazla anlat!

Ne hakkında bilgi edinmek istersiniz?
Ürünler İşletme İkisi
İletişim bilgilerinizi girerek, pazarlama tekliflerimizi  Gizlilik İlkesi.

Purists will love Forever Aloe Vera Gel© made with 99.7% pure inner leaf aloe vera.

  • Ek koruyucu içermez
  • Sağlıklı sindirimi destekler
  • Sağlıklı bir bağışıklık sistemini destekler
  • Besin emilimini destekler
  • Doğal enerji düzeylerini korumaya yardımcı olur
  • Vegan dostu
  • Vejetaryen dostu
  • Glütensiz

Farkı Tattınız mı?

Bu sayfa, resmi bir Forever Business Owner kullanıcısına aittir
Telif Hakkı © 2023 Forever Living Products
x
En iyi deneyimi yaşamanız için çerezleri kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.! More info.